Ege Bölgesi Temsilciliğimiz

Ege Bölgesinde artık sizlere daha yakınız. Her türlü su arıtma hizmetleri ile tüm ege bölgesine daha yakın olabilmek amacı ile İzmir merkezli Ege Bölge temsilciliğimiz açıldı. Tarafımızdan yetkilendirilen Mar In Mech Solutions şirketi proje, uygulama ve satış sonrası destekleri verecektir. İletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilir, soru, görüş ve önerilerinizi, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine ulaştırabilirsiniz.

Çoklu dil desteği ile artık her yerdeyiz

Web sayfamız Türkçe dahil artık 6 dilde yayında! 
English - Français - العربية - русский - Deutsch

Web sayfamız Google çeviri ile anında kendi dilinizde tercüme yapabiliyor. Yapmanız gereken sadece yazı başlıklarının üzerinde bulunan dil seçeneği seçmeniz yeterli. Yeniliklerle sizinleyiz!

2016 Yeni yılınız kutlu olsun

yeni yıl arıtımsan 

 

 

 

 

 

Yeni yılınızı içten dileklerimizle kutlar, 2106'nın huzur, sağlık, barış getirmesini dileriz. Birlikte nice yıllara.

Yeni kurumsal logomuz

Logomuz da değişti. Yeni kurumsal kimliğimiz ve yeni logomuzla daha dinamik ve size çok daha  yakınız. Sektöründe ilklerin, yeniliklerin öncüsü ve lideri olmaktan gururluyuz, mutluyuz. 

Yeni yerimizde, yeni ofisimizde sizinleyiz

Yaklaşık 13 yıldır bulunduğumuz merkez ofisimiz taşındı. Yeni yerimizde de sizlere daha kaliteli, daha iyi hizmet verebilmek amacı ile sizinleyiz. Yeni merkez ofisimizin iletişim bilgilerine;  http://www.aritimsan.com/iletisim.html adresinden ulaşabilirsiniz

  ARITIMSAN MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 Aykız Sokak No:19/4 İçerenköy > Ataşehir > İstanbul > Türkiye

 +90 216 472 37 22 PBX  +90 216 472 44 97

 bilgi@aritimsan.com

  EGE BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

 Mansuroğlu Mah.1593 Sk.B4-5 Lider Centrio İş Merkezi >Bayraklı>İzmir>Türkiye

 +90 532 277 90 59   +90 232 332 02 73

 egebolge@aritimsan.com