Evsel Su Arıtma Cihazları

evsel arıtma cıhazı

Günümüzde en hızlı gelişen su arıtma teknolojisidir. Osmos farklı iyon derişimlerine sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran (zar) bulunan iki çözeltinin iyon derişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.  Osmotik basınç ile doğal olarak gelişen bu olaya, bir karşı basınç uygulanarak, doğal osmos olayı tersine döndürülür ve böylece işlem ters osmos adını alır.Tersosmos REVERSE OSMOSİS işlemi, cihaz üzerinde bulunan Membranlar sayesindedir. Su, Membranlar üzerinde bulunan 2x10 mm (0,2µ) çapındaki gözeneklerden yüksek basınç altında geçmeye zorlanır. Bu işlem esnasında su molekülleri yarı geçirgen membrandan geçerken, suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüsler ve bakteriler geçemez. %96 - %99 oranında saf su elde edilir. REVERSE OSMOSİS sistemleri suda bulunan gazlar haricinde hemen hemen tüm yabancı maddeleri tutarÖzel olarak içme suyu için hazırlanmış bu sistemlerde su tortu filtrelerinden, ve aktif karbon filtreden geçerek membrana girer. Membrandan sonra su post karbon filtreden geçerek yeterli saflıkta içilebilir duruma gelir ve bir dağ kaynağındaki kadar saf hal alır.

                               

 

            

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Tezgah altı arıtma cihazları günümüz koşullarında son derece iyi arıtım yapabilen su arıtma cihazlarıdır. Bu cihazlar en kötü su koşullarında dahi içme suyu verebilmektedir. Bu cihazlardan arıtılan su tamamen içme suyu şeklinde olmaktadır. Ürünün kalitesine göre değişim gösteren su kalitesi, ARITIMSAN su arıtma cihazları ile tamamen sağlıklı ve güvenilir su olmaktadır. Mutfak tezgahı altına monte edilen arıtma cihazı yer kaplamadan kompakt şekilde yer bulur. Yukarıda gösterilen şık ve  özel musluğu sayesinde, sağlıklı tadımı güzel suyu evinizde üretebilirsiniz. Arıtma cihazlarımızda üretilen suyun dışardan aldığınız şişelenmiş sudan bir farkı olmayacaktır.

Evye altı ozmoz

 

 

 

 

 

 

 

En İyi Fiyat Garantisi

Sizlere önermiş olduğumuz evsel su arıtma cihazları en iyi fiyat garantisine sahiptir. On yıllarca sorunsuz kullanacağınız ARITIMSAN evsel su arıtma cihazı, uzman ve profesyonel ekibimiz ile aylık olarak ücretsiz olarak su analizinizi yapacaktır. En iyi fiyat garantisi ARITIMSAN tarafındandır.

 

 


İşin uzmanından su arıtma cihazı

Arıtımsan olarak 30 yıllık birikimimizle ve yenilikçi tarafımızla her zaman en iyi arıtma cihazları yaptık ve en iyi suları yaptık. Asıl işimiz endüstriyel su arıtma olan biz, sizlere bu profesyonelliğimizi yansıtmak istiyoruz.

  ARITIMSAN MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 Aykız Sokak No:19/4 İçerenköy > Ataşehir > İstanbul > Türkiye

 +90 216 472 37 22 PBX  +90 216 472 44 97

 bilgi@aritimsan.com

  EGE BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

 Adalet Mah. Novus Tower  > Bayraklı> İzmirTürkiye

 +90 553 178 34 03

 egebolge@aritimsan.com