Hakkımızda

 

Su arıtım ekipmanları konusunda faaliyette bulunan ARITIMSAN, her türlü amaca yönelik su arıtım sistemlerinin dizaynı, üretilmesi, projelendirilmesi, uygulanması gibi bir çok aşamanın bir bütün olarak aynı çatı altında toplandığı ülkemizin ilk firmalarından biridir. Konularında en üst düzeyde uzmanlaşmış kadroları sayesinde, arıtılması en güç suları dahi geniş teknik ekip ve mühendisleriyle, en uygun projeler ve sistemler üretmektedir.

Dudullu Sanayi Sitesi'nde üretim birimi bulunan ARITIMSAN, aynı zamanda geniş makine parkuru ile paslanmaz çelikten mamul çeşitli ekipmanlar da üretip projelendirme çalışması yapmaktadır.
Genel ilke olarak; Avrupa normlarında üretimi benimseyen ARITIMSAN, dünyadaki teknolojilerin en son olanaklarını kullanarak müşterilerine en düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Her geçen gün bozulan, kirlenen dünyamızın ekolojik dengesi, temiz su kaynaklarımızı hiçbir işlemden geçirmeden kullanmamıza artık maalesef izin vermemektedir. Amacımız, son teknolojiyi en yüksek kalite ve mühendislik bilinci içinde optimum çözümlerle ülkemize taşımak, ülkemizin sektörümüzdeki tüm bu ilerlemelerden gelişmiş ülkelerle eş zamanlı faydalanmasını sağlamak ve teknolojik açıdan daima dinamik kalarak ekolojik dengeye olumlu olarak bir damla da olsa katkı da bulunabilmektir.

 

"Firmamız çözüm aşamasında mühendisliğin temel ilkesi olan "en düşük maliyet ile en yüksek verim" ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Su gibi temiz ve aydın bir gelecek için en içten saygılarımızla.''

  ARITIMSAN MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 Aykız Sokak No:19/4 İçerenköy > Ataşehir > İstanbul > Türkiye

 +90 216 472 37 22 PBX  +90 216 472 44 97

 bilgi@aritimsan.com

  EGE BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

 Adalet Mah. Novus Tower  > Bayraklı> İzmirTürkiye

 +90 553 178 34 03

 egebolge@aritimsan.com