Su Arıtma Projelendirmeleri

KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde, doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için , Kapasite tayini ( Günlük , saatlik su tüketimleri ) işletme bilgileri, ham su analiz değerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

ANALİZ

Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı, doğru bir projelendirme yapılabilmesi için, detaylı bir su analizi gerekmektedir. Bu işlem firmamız laboratuarlarında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

endüstriyel reverse osmosis

PROJELENDİRME

Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

MONTAJ

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin, işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi, firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

 
su arıtma
 

TEKNİK SERVİS

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin; yerinde montajının yapılıp, çalışır durumda teslim edilmesi, sistemlerin periyodik bakımları, mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri, firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

  ARITIMSAN MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 Aykız Sokak No:19/4 İçerenköy > Ataşehir > İstanbul > Türkiye

 +90 216 472 37 22 PBX  +90 216 472 44 97

 bilgi@aritimsan.com

  EGE BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

 Mansuroğlu Mah.1593 Sk.B4-5 Lider Centrio İş Merkezi >Bayraklı>İzmir>Türkiye

 +90 532 277 90 59   +90 232 332 02 73

 egebolge@aritimsan.com