Ters ozmos teknolojisinde, çözeltilerin yüksek basınç altında pompalanarak tuz ve diğer kirliliklerin tutulması suretiyle suyun arıtılması sağlanmaktadır.Ters ozmos teknolojisindeki son gelişmeler, deniz suyundan içme suyu elde etme işlemini daha etkili ve maliyet açısından kârlı hale getirmektedir. Şu anki gelinen son teknoloji ile artık damıtma ve benzeri yöntemlere göre çok daha düşük maliyetlerle, çok daha iyi kalitede ve basitçe Reverse Osmosis yöntemi ile denizden suyu saflaştırmak mümkün olmaktadır. Firmamız ARITIMSAN 90' lı yılların başından itibaren gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Yurt dışı membran ve teknoloji üreticilerinden, yerinde alınan teknik eğitimler, ARITIMSAN mühendislik grubunun başarılı projeleri ile uygulama alanı bulmuştur.

deniz suyu reverse osmosis

Deniz suyu arıtma

Dünya sularının %90'dan fazlası, içerdiği aşırı tuz oranı nedeniyle doğrudan içme suyu olarak kullanılamamaktadır.Az yağış, olumsuz iklim koşulları, hızlı kentleşme ve sanayileşme nedeniyle artan içme suyu talebine yönelik olarak, deniz suyundan tuzun uzaklaştırılması suretiyle içme suyu elde edilmesi teknolojisi, gerekli koşulların oluşması durumunda tercih edilebilmektedir.

deniz suyu reverse osmosis

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.