ARITIMSAN online sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerin gizliliğine saygı duyar. ARITIMSAN ancak siz web sitesinde belirtmeniz halinde, adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-mail adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplar. ARITIMSAN ve/veya taşeron firmalar bu bilgileri sizden gelecek bilgi taleplerini karşılamak için kullanacak, diğer durumlarda ise web sitesi aracılığıyla tarafımıza bildirdiğiniz bilgiler gizli kalacaktır. Zaman zaman ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz ve ürün ve hizmetlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize karar verebilmemiz için bilgilerinize baş vurabiliriz. Bu bilgileri sizinle irtibat kurmak için kullanabiliriz. Sizin onayınız olmadıkça web sitesi aracılığıyla sizden temin ettiğimiz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kendi kullanımlarına özel olarak üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.

Diğer bir çok web sitesi gibi , ARITIMSAN web sitesi de "tanımlama bilgisi" (cookies) diye bilinen bir teknoloji kullanmaktadır. Tanımlama bilgisi bir web sitesine girdiğiniz zaman web sağlayıcısının sizin bilgisayarınızda depolanmak üzere tarayıcınıza (browser) verdiği küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgisi bir çok veri türünü saklayabilme özelliğine sahiptir ve tarayıcınıza ARITIMSAN veya ikinci bir tarafça yerleştirilebilir. Web sitesinden tanımlama bilgileri çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir:

Bu alan sizi bir ya da birden fazla web sitemizi ziyaret etmek istediğinizde her farklı site için tekrar tekrar şifre girme zahmetinden kurtarır. 

Tanımlama bilgilerini aynı zamanda sitelerimizin kullanımını ve sitelerimiz arasındaki trafiği analiz etmek ve sizin ilginizi çeken konularda bilgi verebilmek amacıyla kullanıyoruz. Örneğin, bu alandaki tanımlama bilgileri siteye ve web sayfalarına kaç defa tıklandığını kaydetmek amacıyla kullanılmaktadır. 

Tanımlama bilgileri aynı zamanda ARITIMSAN'a bu siteye ARITIMSAN'nın başka bir sitesinden mi, yoksa ARITIMSAN'a ait olmayan bir reklam ya da link ile mi geldiğinizi göstermektedir. Bu da sitelerimiz arasındaki bağlantıların etkinliliğinin ve ARITIMSAN'a ait olmayan web sitelerinde yapmış olduğumuz reklam çalışmasının etkinliliğini ölçmemize olanak sağlamaktadır. 

Benzer şekilde, tanımlama bilgileri sitelerimize kayıtlı mı yoksa sadece ziyaretçi mi olduğunuza karar verebilmemizi sağlar, bu şekilde sitemizi ne tür kullanıcıların ziyaret ettiğini ve kayıtlı ya da kayıtlı olmayan kullanıcılarımızın sitelerimizi hangi amaçla kullandıklarını tespit edebiliyoruz. 

Tanımlama bilgileri aynı zamanda sitelerimizi ne tür ziyaretçilerin kullandıkları hakkında bilgi edinmemizi sağlar, böylelikle söz konusu kullanıcıların ilgilerini çeken konularda daha fazla bilgi sunabiliriz. Bu sizin sitelerimizden birinde gönüllü olarak bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi sitelerimizi kullanışınız hakkında bilgi edinmek için kullanmamızı da içerir.

ARITIMSAN web sitesinde tüm kullanıcılara ait tanımlama bilgilerinin bulunduğu yoğun bir liste bulunmamaktadır. Tanımlama bilgilerinin her kullanılışında, ARITIMSAN veya ikinci bir taraf sizin izniniz olmadıkça kişisel bilgilerinizi toplamak amacıyla kullanmayacaktır. Bir çok web sitesi tanımlama bilgilerini kabul etmek üzere ayarlanmıştır. Ancak tarayıcınızı bir tüm tanımlama bilgileri reddetmek için ya da bir tanımlama bilgisi gönderildiği zaman uyarmak üzere tekrar ayarlayabilirsiniz. Ancak, tanımlama bilgilerini reddederseniz bazı sitelerimiz düzgün çalışmayabilir.

Web siteleri kendilerine ait olmayan bir sitede reklamlarının yayınlanabilmesi için üçüncü taraflara ait bir reklam servisi kullanabilirler. ARITIMSAN'a ait olmayan belirli sitelerde reklamı yerleştirmenin yanı sıra bu servisler ve/veya ARITIMSAN reklam bulunmayan yelerde diğer sitelere verilen reklamların ziyaretçi çekmedeki etkinliliklerini ölçebilmek amacıyla GIF olarak da bilinen açık piksel etiketi yerleştirirler. Bu GIF'ler bazen web sitelerimizi ziyaret eden toplam ziyaretçi sayısını, çeşitli web sitelerini ziyaret eden ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerin Internet service sağlayıcılarının domain adresleri hakkında bilgi toplamak amacıyla tanımlama bilgileri ile birlikte de kullanılabilir. Bu süreçte herhangi kişilik tanımlama bilgisi toplanmamaktadır.

Internet sitesi operatörleri arasında çok yaygın olduğu için, ARITIMSAN web siteleri de web server kütüklerini korumaktadır. Web serverleri otomatik olarak IP numarasından bilgisayarınızı tanır ve bu bilgileri web sitelerinin server kütüklerinde saklarlar. IP adresi sizin Internete girdiğinizde ya da "sörf" yaptığınızda Internet Servis Sağlayıcınızın bilgisayarınıza otomatik olarak verdiği numaradır . ARITIMSAN server kütükleri site erişmek için bilgisayarınızın kullandığı web tarayıcınızın türü (Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer) işletim sisteminiz (Windows  ya da Mac OS), Internet Servis Sağlayıcınızın domain adı, sitemize erişim sağladığınız tarih ve zaman ve ziyaret ettiğiniz siteler gibi istatistiksel bilgileri toplamaktadır. ARITIMSAN websiteleri bu kişisel nitelik belirtmeyen bu web server kütüğü bilgilerini farklı amaçlar için kullanmaktadır. Bu amaçlardan bazıları; sistem yönetimi, sitelerimizin genel trafik düzenlerini incelemek, sorun giderme ve sitemizin kullanıcıları hakkında demoografik bilgiler edinmektir. Web server kütüklerinde kesinlikle kişisel tanımlayıcı bilgiler yer almamaktadır.

ARITIMSAN yetkisiz kişilerin size ait bilgileri rastlantısal ya da kasti olarak çoğaltmasını, eksiltmesini ya da kötüye kullanmasını engellemek amacıyla teknik ve organizasyon güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Kişisel bilgileri toplama ve işleme sürecinin bir parçası olarak, gönderilen tüm bilgiler üçüncü taraflarca kötü amaçlar için kullanımı engellemek amacıyla şifrelenmektedir. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanmaktadır.

Ziyaretçilerimize bir kolaylık olarak, ARITIMSAN siteleri sizin için yararlı bilgiler sunabileceğine inandığımız bir takım web sitelerine link oluşturmaktadır. Burada anlatılan gizlilik politikası söz konusu siteler için geçerli değildir. Bilgiye erişmek için söz konusu web sitelerine veri toplama ve dağıtım politikaları üzerinden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

Gelecekte kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla kullanılması hususundaki verdiğiniz yetkiyi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  adresine e-mail göndermek.

ARITIMSAN zaman zaman uygulama ve politikalarında düzenlemeye gidebilir ve bu değişiklikleri ve politikaları ifşa etmek için gerekli olan ARITIMSAN Internet Gizlilik Beyanını gözden geçirme hakkı saklıdır. ARITIMSAN , İnternet Gizlilik Beyanında yapılan herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır. Politika değişikliğinden önce göndermiş olduğunuz her türlü kişisel veri sizin söz konusu kişisel veri ARITIMSAN veya kiraladığımız şirketlerce gönderdiğiniz tarihte yürürlükte olan ARITIMSAN Internet Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanılacaktır. Değişiklikten sonra sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, yenilenen, değiştirilen yad düzenlenen ARITIMSAN Internet Gizlilik Beyanı hususlarına göre yeni gönderdiğiniz bilgilerin kullanımına müsaade ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.