Su arıtım ekipmanları konusunda faaliyette bulunan ARITIMSAN, her türlü amaca yönelik su arıtım sistemlerinin dizaynı, üretilmesi, projelendirilmesi, uygulanması gibi bir çok

aşamanın bir bütün olarak aynı çatı altında toplandığı ülkemizin ilk firmalarından biridir. Konularında en üst düzeyde uzmanlaşmış kadroları sayesinde, arıtılması en güç suları dahi geniş teknik ekip ve mühendisleriyle, en uygun projeler ve sistemler üretmektedir.

Dudullu Sanayi Sitesi'nde üretim birimi bulunan ARITIMSAN, aynı zamanda geniş makine parkuru ile paslanmaz çelikten mamul çeşitli ekipmanlar da üretip projelendirme çalışması yapmaktadır. Genel ilke olarak; Avrupa normlarında üretimi benimseyen ARITIMSAN, dünyadaki teknolojilerin en son olanaklarını kullanarak müşterilerine en düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Her geçen gün bozulan, kirlenen dünyamızın ekolojik dengesi, temiz su kaynaklarımızı hiçbir işlemden geçirmeden kullanmamıza artık maalesef izin vermemektedir. Amacımız, son teknolojiyi en yüksek kalite ve mühendislik bilinci içinde optimum çözümlerle ülkemize taşımak, ülkemizin sektörümüzdeki tüm bu ilerlemelerden gelişmiş ülkelerle eş zamanlı faydalanmasını sağlamak ve teknolojik açıdan daima dinamik kalarak ekolojik dengeye olumlu olarak bir damla da olsa katkı da bulunabilmektir.

 


 

Su Arıtımında 25 Yıllık Tecrübe

 

Deneyim ile inovasyonu bir araya getirerek mükemmel su arıtma sistemleri kurduk sadece Türkiye'ye değil dünyanın her yerine hem de. İlkelerimiz çerçevesinde, yeniliklerin peşinde olarak 25 yılın getirdiği tecrübelerimizden yararlanıyoruz. Yolumuzda ilerlerken hep ülkemizin gururu olmaya çalıştık, çalışıyoruz. Dünyanın 12 ülkesine yaptığımız ihracatlarımızda, Türkiye'nin su arıtma ürünlerinin ne kadar dayanıklı ve yenilikçi teknolojiler olduğunu gösteriyoruz. Her türlü zorlu su şartlarının arıtılmasında kesin ve çözüm odaklı güvenilir arıtım ürünleri sunarak, kendi sektörümüzde ülkemizin en büyük firması olduğumuzu bırakmamak yolunda emin ve güçlü adımlar ile yürüyüşümüzü sürdürüyoruz ve bu yürüyüşümüzde ilerlerken bizlere destek veren tüm çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza, siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

 


 

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.