Doğal Kaynak Suları doğadan çıktığı haliyle bir çok parametre için son derece temiz ve sağlıklı olmasına karşın yine de bazı spesifik parametreler açısından sakıncalar içerebilmektedirler.Kaynak suyu arıtımında sakıncalı parametre dışındaki parametrelere dokunmayarak arıtma yapmak esastır.

Arıtımsan olarak kaynak suyu firmaları ile yaptığımız çalışmalarda , suyun kaynak suyu vasfını koruyarak arıtma yapmaktayız.Kaynak suyunda bulunabilen arsenik gibi sıkıntılı parametreleri 2 mikro-gramın altına kadar, kaynak suyunun tüm özelliklerini koruyarak, düşürebilen projeler üretmekteyiz.

Kaynak suyu arıtma

Doğal Kaynak Suyu Arıtılır mı?

Doğal kaynak suları doğadan çıktığı şekilde kullanılamaz. Doğadan çıkan kaynak suyu çeşitli kirleticilere maruz kaldığı için, mutlaka filtrasyon uygulanması gerekir. suyun yapısına göre değişen filtrasyon sistemleri arasında en çok uygulama alanı bulunan ünite, ultrafiltrasyon sistemidir.

kaynak suyu arıtmada kullanılan ultrafiltrasyon sistemi modulleri

Herhangi bir işlemden geçmeyen sular, doğal kaynak suyu bile olsa çeşitli kirleticilerden dolayı güvenmemek gerekir. Bundan dolayı şişelenmiş suların mutlaka arıtılmış olması önem arz eder. 

 kaynak suyu ultrafiltrasyon sistemi

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.