Bu internet sitesinin tasarımı ve kullanım hakkı; ARITIMSAN SU ARITIM SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ’YE (ARITIMSAN) aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçerdiği malzemeler tamamen veya kısmen, ARITIMSAN ve temsilcisi olduğumuz şirketlerin kaynaklarından sağlanmaktadır. Yabancı kaynaklı malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından, şirketimizin ürettiği malzemeler ise 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 4630 Sayılı yasayla değiştirilen (2000) Ek 4. maddesi kapsamında korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu medyadaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

ARITIMSAN ve diğer temsilcisi olduğumuz şirketlere ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak veya yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan veya dolaylı olarak dağıtılamaz. Şirketimiz, bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin veya bir kısmının iletiminde veya tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

ARITIMSAN, hiçbir koşulda, ana ya da tali firmaları veya ilişkili diğer firmalar; ARITIMSAN malzemelerinin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı veya rastlantısal sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Bu koşulları ihlal edenlerin tespit edilmesi ve/veya ihlal edildiğinin düşünülmesi halinde lütfen bize "This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " adresinden elektronik posta yoluyla bilgi veriniz.

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.