16 yılı aşkın bir süredir Su Arıtma sektöründe faliyet gösteren firmamız. Konusunda yeterli eğitime sahip deneyimli kadrosuyla, İçme suyu Arıtımı, Şebeke Suyu Arıtımı, Kuyu Suyu Arıtımı, Deniz Suyu Arıtımı, Atık Su Arıtımı, Gri Su Arıtımı ve Kimyasal Arıtım konusunda her türlü bakım, onarım, kontrol ve tamir hizmetlerini zamanında, ekonomik, müşteri odaklı çözüme ulaştırmaktadır.

Geniş servis ağına sahip olan firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde satış, servis, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Aylık ya da yıllık periyodik bakım ve ömrünü tamamlayan ürünlerin değişim zamanlarının takibini bilgisayar ortamında kontrol edilip değişim tarihi gelmeden önce bilgilendirmesi yapılmaktadır. Müşterimizle irtibata geçilip değişmesi gereken malzemelerin ya da yapılması gereken bakımların onayı alınıp randevu istenmektedir. Zamanında, hızlı ve temiz servis hizmeti sayesinde müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır.

su arıtma servis

En İyi Su Arıtma Servis Hizmeti

Kurulu sistemlerdeki yaşanılan en büyük sorunlardan bir tanesi sistemin çıkış suyu kalitesinin istenilen değerlerde olup olmadığının anlaşılamamasıdır. Sistem üzerinde çıkış suyu kalitesini gösteren cihazlar olsa dahi 6 aylık veya 1 yıllık periyodlarla, kalibrasyonlarının yapılması gerekmektedir. Kalibrasyonları düzgün yapılmayan cihazların göstermiş oldukları değerler yanıltıcı olabilmektedir. Su Arıtma Servis Hizmeti sırasında cihazların ve çıkış suyu kalitesinin istenilen normlara uygunluğunu kontrol etmektedir.Yapmış olduğumuz projelerde ve Sistemlerde müşterinin kullanım maliyetlerini minimuma indirmek için en doğru ve güvenilir sistemler seçilmektedir. Avrupa normlarına uygun yedek parça ve servis ağımızla Arıtma Konusundaki her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktayız.

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.