Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Günlük hayatımız içerisinde içme ve kullanım suyu dışında bize yararı dokunan;birçok makine, ekipman ve teçhizatlarda kullanılmakta olan suyun kaliteli ve sağlıklı olmasıda su faktörünün hayatımızda ne kadar önemli olduğunu göz önüne getirmektedir. Sanayinin gelişimi ile birlikte kirlenen su kaynakları doğal su kaynaklarını önemli ölçüde etkilememektedir. Kirlenenen su kaynaklarını tekrar doğal haline dönüştürmek için su arıtma sistemi gereksinimi gereksinimi artarak devam etmektedir. Su arıtma projeleri gereksinimi yalnızca insani boyutta kalmayıp, herhangi bir ürün işlemede veya üretim safhasında zorunlu hale gelmiştir. Bu gibi zorunluluklar işletmelerde yumuşak su,filtrasyon, yüksek iletkenlik düşürülmesi (saf su) mikrobiyolojik su arıtımı, organik madde giderimi, Ultrafiltrasyon ve deniz suyu arıtma işlemlerinin yapılmasını gerektirir hale gelmiştir. Arıtımsan çeyrek asırlık deneyimi ile birleştirdiği profesyonel mühendislik bilimi ile her türlü spesifik suyun arıtma işlemini, gerek yurtiçi projelerinde gerekse yurtdışı projelerinde yüzlerce gerçekleştirmiş olmanın ve Türkiye'nin su arıtma sistemlerinde lider, güçlü, güvenilir kurum olmasının haklı gururu yaşamaktadır. Gelişen teknoloji ve artan insan nüfusunun, bir sonucu olarak; maalesef dünyamız her alanda hızla kirlenmekte ve zarar görmektedir. Hava kirliliği, doğal dengelerin gün geçtikçe değişimi, katı artıkların giderek artması ve bilinçsiz kullanımlar gibi olumsuz faktörler;hızla azalmakta olan kullanılabilir ya da içilebilir su kaynaklarımızın kalitesinin kötü yönde değişmesine neden olmaktadır.

ARITIMSAN kendi bünyesindeki üretim ve test laboratuvarları ile su arıtma çalışmalarına bilimsel bir boyut kazandıran Ar-Ge departmanı ile hizmet vermiş olduğu sektöründe ilklere imza atmaktadır.Firmamızın en önemli ilkelerinin başında; kaliteden taviz vermeksizin, ekonomik ve işlevine uygun projeler ile müşterilerine en uygun gerek evsel gerekse endüstriyel su arıtma sistemleri üretmektir.

su arıtma sistemleri

Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma sistemleri, bir çok cihazı barındarabilir. Bu sistemler suyun içerdiği kimyasal ve mikrobiyolojik değerlere göre değerlendirilmektedir. İlk önce suyun tam bir analizi yapılarak, suyun içerdiği değerler doğrultusunda en uygun ve en efektif su arıtma sistemlerini oluşturan su arıtma cihazları önermekteyiz. Arıtım işlemini gerçekleştirdiğimiz projeler, evsel su arıtma boyutundan endüstriyel su arıtma boyutuna kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 30 yılı aşkın tecrübe birikimimizle en doğru ve en ekonomik su arıtma projeleri üretmekteyiz.

su arıtma reverse osmosis

Su arıtma sistemlerinde sizlere sağladığımız özel hizmetler

ÜCRETSİZ KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde , doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için, Kapasite tayini ( Günlük , saatlik su tüketimleri ) işletme bilgileri ham su analiz değerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

ANALİZ

Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı ,doğru bir projelendirme yapılabilmesi için detaylı bir su analizi gerekmektedir. Bu işlem firmamız laboratuarlarında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Su arıtma cihazları

PROJE

Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

UYGULAMA VE MONTAJ

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

TEKNİK SERVİS

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin ;yerinde montajının yapılıp, çalışır durumda teslim edilmesi , sistemlerin periyodik bakımları, mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri, firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.