Su Yapıcı Watermaker deniz suyundaki tuzu, bulanıklığı, tortuyu, partikülü özel ekipmana ihtiyaç olmadan ortadan kaldırabilen, tek adımda aynı suyu arındırabilen, diğer metotlar kullanılarak yapılan arıtma işlemlerinin güç olduğu veya yetersiz kalındığı yerlerde mükemmel çözümdür.


En önemli watermaker 

özelliklerinden biri

tuzu deniz suyundan ayırmasıdır.


Aynı zamanda deniz suyundan tamamen içilebilir su elde etmesidir. Reverse Osmosis Sistemi kullanılarak yapılan arıtım işleminde deniz suyundan tamamen güvenli içme suyu elde edilir. Deniz suyu yüksek basınç ile (60 bar) reverse osmosis membranlarına iletilir, osmotik denge ile geçebilen deniz suyu tuzsuz su olarak membran üretim çıkışından içilebilir su olarak çıkar. Deniz suyunun yaklaşık %70'i kullanılamaz ve bu kullanılamayan deniz suyu deşarj edilir. Bu işlemlerin tümü otomatik olarak gerçekleştirilir.


Örneğin arıtılmış su tankı (temiz su tankı) dolduğunda watermaker sistemi otomatik olarak durur ve flush işlemi (Geri Yıkama) yaparak, tank seviyesi azalıncaya kadar beklemeye geçer. Oldukça sessiz çalışan Arıtımsan Watermaker uniteleri, kolay kullanım özelliği tek butonla açma kapama işlemi yapar. Ayrıca uzaktan da kumanda edilebilecek şekilde dizayn edilen Arıtımsan Watermaker-su yapıcı ünitesi oldukça kolay kullanım sunar.

su yapıcı

Deniz Suyu Arıtma Cihazı Watermaker

Deniz suyu kullanımın olduğu her yerde kullanılan su yapıcılar Arıtımsan tarafından Türkiye'de üretilmektedir. Dünyanın en önde gelen markalarının ekipmanları kullanılarak yapılan üretimimiz profesyonel mühendislik ekibimizin deneyimleri ile uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun geniş yedek parça desteği bulabileceğiniz su yapıcılarımızda, tamamen standart (her yerde bulunabilir) ekipmanlar ile üretilmektedir.

su yapıcı

Denizden Tatlı Su Elde Yöntemi

ARITIMSAN WATERMAKER  ve su yapıcılar ileri teknoloji, kullanım kolaylığı ve yüksek performans gibi özelliklerin bir araya toplandığı nitelikli, verimli ve amacı karşılayabilecek ürün üretimini ilke edinmiştir ve bu ilkeden yola çıkarak yurt içi ve yurt dışındaki birçok müşterisine doğru kaliteyi, en üstün hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.


Geniş ürün yelpazesi ile kurulduğu yıldan bu yana küçük teknelerden yatlara, mega yatlara, büyük ticari gemilere, yük gemilerine kadar tüm deniz araçları, tatil köyleri, yat limanları ve küçük yerleşim birimleri için artık vazgeçilmez olan deniz suyundan tatlı su üretim sistemlerinin öncülüğünü yapmakta, ürettiği kompakt veya modüler su yapıcı üniteleri ile tatlı su ihtiyacını karşılamaktadır.


Sistemlerimiz sadece tatlı su üretmek için değil, aynı zamanda daha güvenilir, daha uzun ömürlü olmaları ve müşterilerimizin  gönül rahatlığı ile kullanabilmeleri amacıyla tasarlanmıştır. Online broşür-katalog için; watermaker-e-katalog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 


Fiyat, kalite, performans sıralamasında birinci olan Arıtımsan, sizlere uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet edebilecek şekilde uzman mühendislik fikirleri ile tasarlanmıştır.

watermaker turkey 

Deniz Suyu Arıtma Cihazlarında Yaygın Servis Ağı

Kendini kanıtlamış bu sistemler, güvenilirliğin ve müşteriye  satış öncesi ve sonrası verilen desteğin en üst düzeyde ve son  derece önemli olduğu yerlerde öncelikli seçimdir.  Konusunda uzman kadrosuyla özellikle yatlarda ve teknelerde  kullandığı sistemi bedava keşif, temiz su depo bağlantısı,  deşarj hat bağlantısı, özel seçenekler olanağı ve yatlara özel  tasarımıyla başarıyla projelendirmekte, üretmekte ve uygulamaktadır.  


Tuzlu suyun bol, tatlı suyun zor bulunur olduğu yerlerde en  ideal çözüm bir ARITIMSAN WATERMAKER sahibi olmaktır. HERO OF OCEANS ile deniz ve okyanuslardan yat ve kıyılara  gelen tatlı suyunuz asla tükenmeyecek. Daha fazla teknik bilgi için bizimle temasa geçiniz.

Hemen Şimdi Arayın

Uzman mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati sürekli hizmet veriyor. Su arıtımı ile ilgili tüm sorularınıza hemen yanıt alın. Nerede olursanız olun günün her saati tüm iletişim kanallarımız sürekli açık.

.